Ziemas aktivitātes Sarkaņkalnā

Sarkaņkalns ziemas sezonā ir atvērts kā lieliem tā maziem ziemas sporta cienītājiem.
Kalnā darbojas 2 pacēlāji (lielais „tablešu” pacēlājs un mazais „troses” pacēlājs) un pieejamas vairākas trases lēzenajā un stāvajā nogāzē, tostarp arī „ragaviņu nogāze”, tāpēc vieta piemērota dažāda vecuma un prasmju līmeņa slēpotājiem, snovotājiem un citu ziemas aktivitāšu mīļiem. 

SEZONA NOSLĒGUSIES

Lietus sāk kausēt sniegu strauji un līdz ar pavasara atnākšanu vēlamies noslēgt sezonu. Paldies visiem, kuri bijāt kopā ar mums.  Tiekamies nākošajā sezonā.Sniega kvalitāte trasē ir atkarīga no laika apstākļiem, tāpēc informēsim par izmaiņām darba laikos pēc iespējās drīzāk.Slēpošanas trases darba laiks

Otrdienās, ceturtdienās - no 17:00 - 21:00
Sestdienās - no 10:00 - 21:00
Svētdienās - no 10:00 - 20:00

Sniega kvalitāte trasē ir atkarīga no laika apstākļiem, tāpēc informēsim par izmaiņām darba laikos pēc iespējās drīzāk. Informācija par aktuālajiem pakalpojumiem un cenām pieejama šeit.Aicinām doties uz trasi ar savu inventāru! Šobrīd nomā pieejamo komplektu skaits ir ļoti ierobežots. 

Norēķini par slēpošanas pakalpojumiem tikai ar maksājuma kartēm!!! Iepazīsties ar trases lietošanas līguma noteikumiem jau iepriekš!

 .