IESPĒJAS SARKAŅKALNĀ


Sarkaņkalna slēpošanas kalns

1. Kalna apmeklēšana tikai epidemioloģiski drošā vidē. Atbilstoši aktuālajiem Ministru Kabineta noteikumiem šosezon kalnam atļauts darboties “zaļajā” drošības režīmā.
Pakalpojumi pieejami:
- apmeklētājiem ar vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātiem
- bērniem līdz 12 g.v. kopā ar vecākiem, kam ir sertifikāts
- jauniešiem no 12 g.v. līdz 18 g.v. ar sertifikātu vai ar negatīvu testu, “ne vecāku” par 72 stundām (patstāvīgi veikti eksprestesti NAV DERĪGI)
2. Uzrādot sertifikātu un testu, nepieciešams uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID). Personu apliecinošu dokumentu uzrādīt būs pienākums katram kalna apmeklētājam.
3. Inventāra noma ārtelpās, tikai epidemioloģiski drošā vidē.
4. Tiek lietotas sejas maskas un ievērota 2 m distance. Sejas masku var nelietot fizisko aktivitāšu un sporta treniņu laikā.
5. Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi kafejnīcā pieejami klātienē epidemioloģiski drošā vidē. Pie viena galdiņa vienlaikus drīkst sēdēt ne vairāk kā četras pilngadīgas personas, neskaitot nepilngadīgus bērnus (bet ne vairāk kā 10 personas kopā). Ienākot telpā, līdz galdiņam jābūt pareizi uzvilktai sejas maskai. Starp galdiņiem tiek ievērota 2 m distance.
6. Ragavu kalniņš nedarbosies.


Rezervēšana notiek aplikācijā BOOKLA

Kalna apmeklējuma rezervēšana un apmaksa par pacēlāja biļeti notiek caur aplikāciju Bookla _ SPIED ŠEIT!

Pakalpojumu cenrādis

Lai veiktu rezervāciju pie slēpošanas vai snovborda instruktora iepriekš laiks jāsaskaņo ZVANOT 22319495


Sniega kvalitāte trasē ir atkarīga no laika apstākļiem, tāpēc informēsim par izmaiņām darba laikos pēc iespējās drīzāk. Aicinām doties uz trasi ar savu inventāru! Šobrīd nomā pieejamo komplektu skaits ir ļoti ierobežots. Norēķini par slēpošanas pakalpojumiem tikai ar maksājuma kartēm!!! Iepazīsties ar trases lietošanas līguma noteikumiem jau iepriekš!