Iespējas Sarkaņkalnā

Sarkaņkalns ir vieta, kur tiekas pozitīvi, radoši un atvērti cilvēki! Vasaras sezonā vieta paver plašas iespējas brīvdabas pasākumu organizešanai. Ēkā pieejama radoša atpūtas telpa jumta stāvā (ietilpība līdz 25 cilvēki) un viesību telpa ar virtuvi 2. stāvā (ietilpība līdz 40 cilvēkiem). 

Vieta ar savu īpašo auru būs piemērota nelieliem tematiskiem tradicionālās kultūras pasākumiem, vakarēšanai, stāstu un dziesmu vakariem, lekcijām un radošajām darbnīcām. 

Vasaras sezonā Sarkaņkalna teritorija piemērota ainaviskām pastaigām vai brīvdabas pasākumu organizēšanai, bet ziemas sezonā – izcila vieta, kur ar draugiem vai ģimeni apgūt vai pilnveidot slēpošanas prasmes, vai ar bērniem baudīt dažādus ziemas priekus!

Sarkaņkalns ir AS „Latvijas Finieris” īpašums. Kopš 2018. gada decembra beigām Sarkaņkalna teritoriju apsaimnieko Latvijas Finiera fonds ilgtspējīgai attīstībai. Pasākumu organizēšana Sarkaņkalnā iespējama tikai sadarbībā ar Latvijas Finiera fondu ilgtspējīgai attīstībai, vai atsevišķi vienojoties par nosacījumiem, kas atbilst fonda darbības mērķiem. Vieta netiek izīrēta privātiem pasākumiem un ballītēm.